Chat with us, powered by LiveChat

Zostało tylko 70 miejsc
dla wolontariuszy!

Blog

Oferta pracy: mł. specjalista/ka ds. rekrutacji i PR. Na zgłoszenia czekamy do 30 września 2024!

DSC_6495
Aktualności

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości prowadzi programy rozwojowe dla młodych ludzi. Kształtujemy postawy przedsiębiorcze i prospołeczne.

Działając od ponad 30 lat, realizujemy nieprzerwanie 2 ogólnopolskie programy: Program Stypendiów Pomostowych i Program Projektor.

W ramach pierwszego, obok wsparcia finansowego studentów, pochodzących ze wsi i małych miast, oferujemy wsparcie w rozwoju kompetencji i umiejętności potrzebnych na rynku pracy i w życiu społecznym. Poprzez Program Projektor łączymy aktywnych studentów, otwartych i zaangażowanych nauczycieli, ekspertów w dziedzinie innowacyjnej edukacji, aby docierać do najmniejszych zakątków Polski z autorskimi zajęciami rozwojowymi dla dzieci.

Obecnie do naszego zespołu Programu Projektor w Lublinie poszukujemy:

mł. specjalisty/tki ds. rekrutacji i PR

Główne zadania wymagane na stanowisku:

  • planowanie i prowadzenie rekrutacji wśród odbiorców Programu oraz realizację inicjatyw rekrutacyjnych w ramach bieżącej strategii Programu;
  • planowanie i realizacja działań z zakresu działań komunikacyjnych Programu;
  • budowanie i utrzymywanie stałych relacji z dziennikarzami, ośrodkami
    i organizacjami studenckimi oraz organizacjami społecznymi;
  • organizację działań z zakresu komunikacji marketingowej;
  • tworzenie, aktualizowanie i publikowanie treści/komunikatów na stronach internetowych, newsletterach i materiałach prasowych;
  • koordynacja pracy firm zewnętrznych (grafika, webdesign, agencje reklamowe itp.);
  • PR obsługa wszystkich działań i wydarzeń organizowanych w ramach Programu;
  • współpracę z poszczególnymi działami Programu przy realizacji działań rekrutacyjnych i PR i fundraisingowych;
  • przygotowywanie materiałów promocyjnych wykorzystywanych do promocji i rekrutacji w Programie – współpraca z grafikiem, drukarnią
    i agencją reklamową;
  • współpraca z zespołami ds. realizacji, ewaluacji i fundraisingu;
  • rozwijanie działań rekrutacyjnych w ramach Fundacji.

Wymagane kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie:

  • wykształcenie wyższe i doświadczenie w pracy związanej
    z marketingiem, negocjacjami lub w dziedzinach pokrewnych tj. ekonomii, public relations,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne, pracy w zespole i interpersonalne;
  • zaangażowanie, kreatywność, konsekwencja w dążeniu do celu i bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • inicjatywa i kreatywność w zakresie powierzonych zadań oraz dynamizm w działaniu i odpowiedzialność za jego efekt;
  • umiejętność prezentacji, koordynacji wielu zadań w jednym czasie
    i metodyczne zorganizowanie pracy;
  • doświadczenie w marketingu i PR  będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę z misją w stabilnej organizacji realizującej cele pożytku publicznego z ponad 30 letnim stażem;
  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę na cały etat;
  • wynagrodzenie zasadnicze (w zależności od posiadanego doświadczenia)
    w wysokości od 5.000 brutto (w przeliczeniu na pełny etat);
  • możliwość realizacji własnych pomysłów (cenimy samodzielność, inicjatywę i proaktywność w działaniu);
  • możliwość rozwoju zawodowego (udział w szkoleniach, konferencjach) w doświadczonej i stabilnej organizacji społecznej w Polsce.

Jaka będzie forma zatrudnienia?

Proponujemy 3-miesięczny okres próbny, w czasie którego wzajemnie się poznamy. Zależy nam na współpracy długookresowej – stopniowo budujemy stabilny i profesjonalny zespół.  Pod koniec okresu próbnego, wspólnie porozmawiamy o kontynuacji naszej współpracy.

Informacje dodatkowe:

  • tylko aplikacje zawierające komplet dokumentów (CV + portfolio)
    biorą udział w dalszym procesie rekrutacyjnym;
  • proces rekrutacji składa się z trzech etapów (ocena dokumentów, rozmowa kwalifikacyjna i zadanie rekrutacyjne;
  • na zgłoszenia czekamy do 30 września 2024;
  • jeśli posiadasz swoje konto na portalu LinkedIn – dołącz nam adres swojego profilu, chętnie się z nim zapoznamy;
  • zapewniamy, że każdą aplikację  przeczytamy z uwagą
    i zainteresowaniem.

Chcesz do nas dołączyć ?

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie mailem CV i portfolio, na adres: rekrutacja@projektor.org.pl  z dopiskiem w tytule:
aplikacja – rekrutacja i PR

Do dokumentów rekrutacyjnych prosimy o dołączenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Wszystkim zainteresowanym dziękujemy za zgłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami_kami.

Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz do nas!

e-mail: rekrutacja@projektor.org.pl

Popularne wpisy