Piknik w Opolu Lubelskim

3 października odbył się piknik edukacyjny w Zespole Szkół nr 1 w Opolu Lubelskim.
Podczas pikniku 45 wolontariuszy PROJEKTORA z Podkarpacia i Lublina przeprowadziło warsztaty z dziesięciu dziedzin m.in. fizyki, chemii, kryminalistyki, biologii, matematyki, pierwszej pomocy, robotyki. Dla najmłodszych uczniów nie zabrakło zabaw animacyjnych i tanecznych.
Podczas pikniku Burmistrz Opola Lubelskiego Pan Dariusz Wróbel oraz członek Zarządu Fundacji Rozwoju Wolontariatu Kamil Wrzos podpisali list intencyjny dotyczący podjęcia stałej współpracy.
Zespół Programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki” – celem programu jest aktywizacja i przeciwdziałanie wykluczeniu dzieci i młodzieży z małych miasteczek i wsi w całej Polsce poprzez rozwijanie ich pasji i zainteresowań, odkrywanie talentów i potencjału drzemiącego zarówno w studentach, jak i w uczestnikach projektów.